Ščasný Pilzno chce bić, niezależnie od tego, czy jest szansa na tytuł

Trener Zdeněk Ščasný uważa zwycięstwo środę zdobył 2: 1 dohrávce w 19. rundzie piłkarzy ligi Dukla spartańskich wlewa nową krew w żyłach przed niedziela hit sprężyny wobec szefa zespołu tabeli Pilzno. Chociaż Letenští pobranych stratę do Victoria na osiem punktów, ale trener nie chciał rozmawiać o tytule. Jest to dla niego przede wszystkim pokazać dobre osiągi i Pilzno bić, choć zespół Praga martwi rewir i utratę mocy z intensywnym programem po wyciągnięciu do ćwierćfinału Ligi Europejskiej.

„Dla nas to jest na pewno zachęcające zwłaszcza dla Niedzielny mecz.Mieliśmy zwycięstwo w końcu i myślę, że wlewa nową krew w niedzielnym meczu, „ powiedział dziennikarzom Ščasný po wygranej w Dukli, który postanowił kontrowersyjnie nałożonej kary dodatkowego czasu.

Sparta tak w ostatniej chwili tamę zagrożeniu że Plzeň Letná jeśli wygrają mógł świętować tytuł. „Przyznaję, że mam motywację przed meczem (Dukla) używane. Ale jedno jest motywacja, a drugi jest ruch graczy. Z każdym ruchem widziałem, że zawodnicy są zmęczeni z wymagającym programem. Czapki z głów przed chłopakami, że gra toczonych „ powiedział Ščasný

Po poprzedni. 2: 2 remis na boisku Bohemians 1905 nazwał tytuł prawie stracił .” Nie w tej chwili wyruszą w dyskusji o tytule.Chciałbym pokazać Pilsen znakomite osiągi przed wyprzedzeniem Letnie. Musimy zmobilizować siły do ​​walki i obsługiwać go sposób, w jaki mają w tym sezonie udało się trudny mecz, „ powiedział Ščasný.

” Cała liga rozgrywany jest na to, aby dostać się do Europie i pokazały coś w Europie. To jest wielki sukces w tym roku, wszyscy jesteśmy z tego zadowoleni. Ale wiemy, że jeśli pokonamy Pilzna, to taki ozdobny, niezależnie od tego, czy mamy szansę na tytuł, czy nie „ powiedział trener.

Jednak przyznał, że Sparta już jest wyzwaniem Program na skraju wyczerpania, a jeśli grał w sobotę, gracze nie mają wystarczająco dużo siły. „Jestem przekonany, że jesteśmy bardzo dni dodatkowa pomoc.To nie będzie optymalna pod względem ruchu, ale znowu nie zapomnieć, że gramy w domu przed pełnym stadionie. Że chłopcy bardzo podekscytowany, „ powiedział Ščasný.