Postępowanie dyscyplinarne wszczęte z powodu Limberským wulgarny gest

Komisja dyscyplinarna Związku Piłki Nożnej Republiki Czeskiej wszczęła postępowanie z Pilsner David Limberským dla ofensywnej i obraźliwe zachowanie w postaci wulgarnym geście fanów podczas niedzielnego meczu ligowym w Sparcie. Narodowy obrońca zespół zostaje wezwany na kolejne spotkanie w przyszłym tygodniu.

Limberský na koniec przeboju w Sparcie wskazał na widowni wyprostowane środkowe palce w odpowiedzi na obelgi z publicznością. Publiczność Letna miał kilka wzajemne mecze z rzędu i przeklina na niego kilka razy i wisiał transparent wrogie.

Mieszkańcy Praga wciąż nie może zapomnieć Limberskému nakręcony kary przeciwko Sparcie w roku 2012 i kolejnych sprawozdań z ich klubu.Plzen w niedzielę wygrał na Letna 3: 0 i do zdobycia tytułu brakuje jej jednego punktu

Tepličky Daniel Soune Soungole podane dla wykluczeniem Po wulgarnym obrazę sędziego w pojedynku na kary Slavia na trzech konkurencyjnych meczów i grzywną dziesięć tysięcy koron.. Ponadto, jedna runda nie może zagrać za cztery żółte kartki, więc sezon przedwcześnie zakończył się dla niego. Wręcz przeciwnie, jego kolega Teplice Zurab Ciskaridze udało się z prośbą o zmianę reszty kary i warunkowego na weekend może się rozpocząć.

A fine 20.000 koron dano Bohemians 1905 przy użyciu nielegalnych fajerwerków w meczu u siebie z Sparty. Po niedzielnym pojedynku w Letná wszczęte postępowanie dyscyplinarne za naruszenie Sparta pełniących zespołu i zachowanie kibice.Slavia zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za to samo przestępstwo w meczu przeciwko Teplice, Plzen wówczas niewłaściwe zachowanie fanów w Sparcie.

W czterech kartki na jedną rundę w Premier League nie grać Spartan David Lafata, Pribram Josef Hnaníček, Jiří Fleišman z Liberca i Vladimír Kukol od Jihlava.

w drugiej ligi twarz taka sama kara minęła, Anthony Benjamin Ibrahim Traoreho Tabor, Richarda Kaloda i George Fundu Czech Budejovice, George Pimpara z Vlašimi i Jana Reznicka z Pardubic.


Dwie rundy osiem powodu kartki Tomáš Jursa pominiętych z Opawy i Patrik Krčula Frýdek-Mistek.

Taka sama kara jak dostał za wykluczeniem Soungole i obraża sędziego w Second Division Opava bramkarz Petr Vašek.Krystian Zbrożek z Varnsdorfu nie może grać za czerwoną kartkę dwa pojedynki i Karel Soldát od Wyszehrad i Aleš Hanzlík od Tabor następnie grę.