Pokazaliśmy mentalność wielkiego mistrza, radował Vitória

Benfica Lizbona w ciągu ostatnich trzech sezonów padł w fazie grupowej Ligi Mistrzów po wczoraj i jest przekonany, że może to przywołać przynajmniej ćwierćfinale udział w sezonie 2011/2012. Jednostka portugalski w ośmiu finałach konsultowany Zenit Sankt Petersburg, rosyjski przeciwnik mógłby pokonać oba pojedynki…

Benfica trzy tygodnie temu na własnej ziemi wygrał 1: 0 po dwukrotnym nagłówka bramki środowym Hulk udał się do pracy w godzinach nadliczbowych. Zapobiegało to 85-tej minuty i głównym celem Nicholasa Gaitana. Zenit w tej chwili potrzebne, aby zdobyć dwa gole procedurę, jednak on nie dał jeszcze jeden, a potem znowu w lewo pokonał w szóstej regulacji minut zadbał o to naprzemienne Talisca.

„Wszyscy gracze mają wspaniałą postawę.Wiedzieliśmy, co nas czeka tutaj i grał zorganizowany w obronie. Doszliśmy do dobrze bronić i stawiać cele i udało się. Mamy świetne grono facetów, którzy zasługują na coś takiego. To zwycięstwo należy do nich i to nawet dla tych, którzy zostali w domu z powodu urazów. Jest to zasłużone zwycięstwo dla zespołu, który zachował koncentrację i zebranych po bramki. Wierzymy, i pokazać mentalność wielkich mistrzów „ cieszyli po trenera gra Rui Vitória.

Zenit Petersburg miał doskonałą pierwszym miesiącu sezonu i uczestnictwa wśród szesnastu najlepszych drużyn milionera konkursu w konkurencji Ghent, Lyon Walencja i zorganizować z wyprzedzeniem. Wnioski jesienią, ale on też nie powiodła się i idealne do domu nie jest wiosna, w którym walka o dublet.W półfinale Pucharu jest trudnym zadaniem dla niego jednak czeka w lidze, z czwartym miejscu tracąc do liderów CSKA Moskva dziewięć punktów

„Mogliśmy być zwiększona do 2:. 0, ale niestety nie udało i ostatecznie on powalony podczas Raúla Jiméneze. nie mogliśmy utrzymać piłkę na podłodze i odtworzyć sposób, w jaki powinny. i tak mieliśmy kilka dobrych okazji, a wynik jest z tej perspektywy trochę niesprawiedliwe. Benfica po naszej bramki częściej przytrzymać piłkę, ale my mieliśmy szansa „ skarżył autokarów Zenit André Villas-Boas.


Zobacz również piwo kraftowe: http://www.browarmaryensztadt.pl/piwa