Ostateczna Reprise Gaborik nie wystarczało Rangers inne Słowacy wygrał

Los Angeles. Repryzie finału Puchar Stanleya w poprzednim sezonie przegrali Los Angeles domu lodzie z New York Rangers 3: 4, choć po sześciu minut spowodowało 2: 0TH

Gości ale potem strzelił cztery gole z rzędu i rodzimy się do końca tylko pogorszyła. Marián Gáborík dla LA grał 18 minut i strzelił nie są akceptowane. Rangers potwierdził doskonałą formę z ostatnich trzynastu meczów wygrał dwanaście.

Zwycięstwo Hokejisti Boston nad New Jersey 3: 0 po wyraźnym przeciwnikiem pretrieľali 43:14. Dwie bramki zdobył Milan Lucic, pierwsze dobre cieniowanie używany Zdena Charu uderza bramkarza. „Świetnie, mamy skated i pokazał dużo energii.Mieliśmy grę pod kontrolą, opracowaliśmy szereg szans „, powiedział Boston kapitan.

Strona Patrice Bergeron i Chris Kelly grał jej siedemset gry w NHL. Chára nie strzeli, lód spędził ponad 21 minut, a celem wysłany cztery pociski. Mészáros leć szerokości

Hokejisti Karolina przygotował szóstą porażkę z rzędu w Buffalo, jersey brakuje Andrej Meszároš. pasuje do zespołu i spotkanie został przebadany tylko jako zdrowy zamiennik z trybun.

bramkarz Corey Crawford miał 42 udanych interwencji i pomógł Chicago pokonać Minnesota na lodzie 4:.. 2. Dwie bramki w ostatniej trzeciej drużyny zwycięzców jersey Bryan Bickell Chicago wygrał cztery z ostatnich sześciu meczów

Minnesota ona połączona bez Zacha Pariseho, którego ojciec zmarł w środę w nocy.Bývalého Północna Gwiazdy hokeja gra przed minutą ciszy i krajowy przyjęci na jego cześć z jedenastoma na hełmach. Marián Hossa Blackhawks rozgrywa się w ciągu 19 minut, a celem trzech strzał wysłana. Kopecky powraca

Po przerwie štvorzápasovej spowodowanej szkody dla górnej części ciała jest on zwrócony do zespołu z Florydy słowacki przodu Tomáš Kopecký i cieszyć się zwycięstwem 3: 1 w Vancouver.

„Mecz nam się nieco skomplikowane pod koniec wykluczeń, ale byliśmy w stanie bronić i ostatecznie odnieść sukces. Czułem się całkiem dobrze po štvorzápasovej nieobecności. Próbowałem na krótkiej rotacji i jakoś bardzo spekulować. On mam kilka okazji, ale nie udało się przekonwertować je do mnie. muszę być bardziej intensywne w końcówce, „powiedział na swojej stronie internetowej Kopecky.Boston – New Jersey 3: 0 (1: 0, 1: 0, 1: 0)