Letná jest oklaski stałego. Kampania dla Sparty europejskim zasłużył

Chociaż Sparta wczoraj w ćwierćfinale odwetowych Europejskiej Lidze udało podobny wyczyn jak Liverpool, który uchylił pozornie stracił meczu przeciwko Dortmund, ale gracze w czerwonych koszulkach uzyskanych od fanów w sprzedanej Generali Arena znaczącej oklasków. Oni na to zasłużył.

To było trochę trudne dla meczu Sparta. Od Hiszpanii w odwecie przyniósł całkiem obiecujący wynik. 1: 2, ale przy El Madrigal (a nawet niektóre wcześniejsze pojedynki), wybrała pełnią szczęścia nożnej, Praga poszło źle wszystko co mogłem

Tym razem Villarreal musiała dostosować cele i wpadł do praktycznie wszystkiego netto w locie.Spartanie sprzeczne, nie wystarczy nawet zdobyć kilka dużych szans, a więc na pokładzie lśniącej krótko po pół groźny wynik 0: 4.

Gry demonstracji zdjęcia są tak pamiętliwy wynik nie odpowiedź. Yellow Submarine, choć nie grał w pełni wykorzystany montaż, a zwłaszcza obrony, ale wtedy praktycznie bronił cały mecz. Sparta mogła hiszpański ulubionym, często pcha taki sposób, aby powstało pytanie, czy jest to rzeczywiście zespół, brakuje kilku kluczowych zawodników w pierwszym składzie.

Sen ostatni reprezentant Czech w europejskich pucharach w procesie historycznym, choć, niestety, nad Letná Plain szybko zniknął, ale do domu nie zrezygnować.Istotnie, w jaki sposób zaangażować fanów, którzy rzucili Sparta, jakby ostatnie minuty grał wszystko, a gracze prawdopodobnie nawet nie pomyśleli o tym utraconym meczu pominięte.

sprzedany Generali Arena, gdzie w czwartek wieczorem przybył na osiemnaście tysięcy ludzi, nie było rzeczywiście elektryzująca atmosfera, odpowiednia wielkość gry i co Sparta w tym roku w Europie udowodnić. Choć ostatecznie pożegnanie Ligi Europejskiej zysku i całkowicie zawiodły, fani zawodnicy nagrodę za sezon, w którym osiągnął Sparta niejeden wielki sukces.

„Fani nami cały doping czas, wspierając nas, a my chcieli spłacić cele.Zauważyłem, że na koniec roku brawa stojąc, kapelusz w dół, „ powiedział po meczu Ladislav Krejčí, który opisał sytuację dokładnie. Gdyby nie fani, być może przez Sparta ledwie szuka motywacji zdobyć przynajmniej koryguje cel. Ostatecznie wystarczy umieścić dwa i mógłby dodać jeszcze dalej.

„Ludzie byli całkowicie bomba. Jestem tu przez długi czas czegoś takiego. Trzymali nas, a kiedy zobaczył, że mecz zostanie podjęta po przerwie, „ Radoslav Kováč pochwalił fanów, którzy są głodni po końcowym gwizdku i skandować jego imię., Że fani nagrodzony za to, w jaki sposób zaskoczony His z trudnej sytuacji, kiedy niespodziewanie stanąć jako szef obrony.

W kole pożegnalnej następnie Spartan graczy sympatycznie oklaskiwany kilkuset fanów Villarreal i Twitter hiszpański klub w Pradze wysłał wiadomość „w Sparcie, życzymy wam i Waszym fanom powodzenia. było to porywające atmosfera.”

Sparta więc ten rok z pewnością wykonany otwór w świecie.Po latach ucisku w eliminacjach europejskich pucharach w tym roku zerwanych smak i mimo, że został ostatecznie sen Champions League, ćwierćfinałach Ligi Europejskiej jest bez wątpienia jednym z najlepszych wyników czeskiego futbolu w ostatniej scenie europejskiej.

Balanced walka z Schalke, třígólové represje wygrywa w playoffs w Krasnodarze i Lazio, a wreszcie ostatni dwukrotnie nagłówek z Villarreal, są wszystkie doświadczenia, które mogą Sparta w najbliższych latach, aby pomóc nawet wyższe. A może po wielu latach do Ligi Mistrzów. Aktualny Sparta, a zwłaszcza jej fani na pewno zasłużył.