Hantuchova Kim Clijsters mnie nie pasuje

„Nie pytaj, na pewno ponad dwieście, i moja rodzina, kto oglądał mecz w telewizji w Słowacji, zbyt. Przykro mi, że ich napięte, ale doceniam, że Claudio na korcie ze mną przeżył tak doświadczony „

” Oj, więcej. Takie mecze stają, ale ważne, aby nie być sfrustrowany, to skoncentrować się na każdym spotkaniu i walczyć dalej. To był wyczerpujący, że muszę pokonać w dwóch setach. Znaczne szczątki, aby wygrać, trzeba wiele lekcji i nie popełniać błędów. „

” Co zrobić, więc teraz tendencja została gra dużo zasłon i innych súperiek byłych republik radzieckich. Czyniąc tak, domyśliłem się, co mnie czeka, a ja chciałem grać inaczej niż w pierwszej rundzie i uniknąć kłopotów. Ale są dni, kiedy nie zrobić i nie iść zgodnie z własnymi życzeniami.Ponadto Tsurenko był dość sprytny backhand boku. „

” Niedawno rozmawialiśmy o tym s Kim mówił w Brisbane, czy pamięta jeszcze junior turniej Slovak Indoor 1998 w Bratysławie w Hall of Fame prawnika, kiedy nawet nie piętnaście Kim wygrał. Nadal mamy wspaniałych dziewczyn, podziwiam go, który wszystko osiągnął i uchwyty. Ja nie mieć dziecko i wrócić na tor. Jeżeli dziecko i kariery. Że mecz w Antwerpii nie pamiętać, tym bardziej pamiętają dramatyczny finał w Filderstadt, 2002, gdzie wygrał pierwszego seta „

” Motywowanie nie trzeba, każdy mecz s Kim jest wyzwaniem, ale muszę przyznać, że podobnie jak Patty Schnyderová lub Clijsters mnie nie pasuje. Są to dwa, co ja najbardziej nie spełniają.Kim jest fizycznie i atletycznie przełożonego, po obu stronach nacisku, podczas gdy dla mnie zawsze znaleźć przepis, ale półfinały w Brisbane dał mi dużo pewności siebie, mimo że przegrał pierwszego seta 6: 7 Grałem dobrze, a drugi zestaw miałem dostaje się, szkoda, że ​​boli. Teraz w Melbourne byłam za nią i pozisťovala jeśli to jest w porządku i wydaje się, że to nic poważnego. Wreszcie, wyniki to potwierdzają. Nie mam nic do stracenia. Nie jadę tam po prostu uczestniczyć. Chcę dochodzić swoich broni. „

” Tak, ale nadal jestem daleki od zadowolenia i tych dwóch rundach to pokazało.Jeszcze wiele pracy, aby przenieść go z praktyką do gier. „

” Oczywiście, ponieważ zadać zabawki wdrażania i favoritky how psychicznie trudne pierwsze dwie rundy Grand Slam. Czuję ulgę, ale teraz myślę o następnym meczu. „

” Doceniam dwanaście lat bez przerwy. W ubiegłym roku wyszedłem po pierwszej rundzie bardzo rozczarowany teraz cieszyć się nim, a może nawet więcej walki. Kocham Australię, jest to piękny kraj i gdyby to było bliżej do Europy, prawdopodobnie nie wahał się przez chwilę, a tu żyć. Ponadto tutaj dzisiaj doskonale zrozumieć ten sport. „